No tak teda pomožte Vy

20. srpna 2010 v 20:28 | Kitty |  Život mého blogu
Zdravím všechny příznivce, které neodradilo mizerně vydefinované písmo...Píšete s humorem o drobečcích, nutnosti nových brýlí, bleškách a podobně. Trošku - ne trošku, ale hodně - mě to mrzí, ale zatím nemám tolik času, abych se soustředila a nově to nastavila. Proto Vás prosím, smutně koukám - poraďte rychle, jak to spravit. Nic mi neříkaly pixely a takové dobroty, jako je rozvržení stránky a podobně. Chytila jsem psací slinu a kdo to zažil, ten ví. Nutí mě to psát pořád a o všem, tím vlastně naplňuju smysl blogů (jak to tak chápu). Jen to písmo kdyby bylo líbivější a pro Vás stravitelnější. Zatím není, vím to.

Budete někdo tak hodný a pomůžete mi s tímto problémkem? Ti z Vás, kdo jsou zběhlí v psaní na blozích, určitě ví, jak složité bylo nastavit vše tak, aby to ladilo i pro čtenáře. A tak volám o pomoc. Slibuju, že se do týdne do toho dám, ale bohužel nemůžu se teď soustředit, zahrada obrůstá takovým tempem, že prostě do ní musím, jinak by mě zavalil ten zelený příval. Sousedky to zvládají levou zadní a já v tom lítám, tak ještě chvilku strpení.

Za případnou pomoc děkuji předem, jak se postaru říká. A hlavně poučte staruchu, ať forma neodpuzuje. Všechny ochotné dušičky zdravím a čekám...

Doufající Kitty

P. S.: Upravuji po létech články na blogu. Už to vím a radím:
- v prohlížeči máte nástroj (v Chrome vpravo nahoře na liště maticový klíč) a můžete si
text při psaní i čtení zvětšit,
- na klávesnici stiskněte "crtl" a současně točte kolečkem na myši a zvětšujte...

Článek nebudu přímo mazat, aby poučil nové blogery...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 19. března 2013 v 11:25 | Reagovat

Kitty já ho má dole ,ten klíč, kde se to da zvětšit nebo zmenšit. Ale tvoje články se čtou i bez zvětšení dobře. Jsou čitelné. Pokud jsi to spravila, tak dobře. Nevím, jak to bylo původní, víš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU