Moje černá díra

12. září 2010 v 14:11 | Kitty |  Vykutálenosti
Vím, co je to černá díra a víte to většinou i vy. Teď odhlédněme od kosmických rozměrů, představme si mnohem bližší černou díru. Ta je teď a tady. U mě, u nás. Určitě si vybavíte situaci, která se vám stala a kterou jste takto pojmenovali. Nemám pravdu?Stalo se mi to. Je to nepochopitelné, čili "černá díra". I když to mělo reálný dobrý konec, nebylo to jednodušší. Tak zase k věci.

Navštívila jsem před lety svoji milou sestřičku během přestávky ve vyučovacím procesu. Není důležité, co se řešilo. Důležité je, že ten proces černé díry zde začal a na tom místě neskončil. Při odchodu jsme ještě něco řešily mezi dveřmi a tak jsem hodila svazek klíčů do kabely, kde byly velké věci jako otevřená krabice pracího prášku, balík z pošty a moje osobní kabelka. Klíče při pádu tam zazvonily. Odjela jsem domů a přede dveřmi sáhla pro klíče. Samozřejmě tam, kam jsem je vědomě hodila. Jenže ruka nenahmatala nic. Ještě jeden hmat a zase nic. Malá kabelka byla zavřená, nicméně jsem ji nelogicky otevřela a hledala tam, kam jsem klíče obvykle dávala, což ženy dělají. V kabelce nebyly i když jsem tam bádala a probírala veškerý obsah. Pak přišla na řadu velká kabela. Popořadu jsem vyskládala obsah přede dveře - na dně kabely nic. Nic jako NIC. Nevěřícně jsem hleděla na dno. Přece jsem klíče slyšela, jak padaly dolů. Dala jsem je tam! Nebyly.

Volala jsem sestře, co se stalo. Ona prohledala okolí vstupních dveří, zádveří, byt a zpět mi volala, že klíče u ní nejsou. Tehdy jsem stála před záhadou černé díry. Klíče existovaly, při pádu do kabely zazvonily, čili padaly do ní a teď nejsou. Proč, kde jsou a jak veliká bude ta černá díra? Znovu jsem všechno přerovnala a nevěřícně se dostala do stejné situace. Co teď?

Pozorný čtenář už ví! Ono se to pak vyřešilo a to hodně kuriózně. Říkám od té doby, že kdybych to chtěla udělat, jak to bylo, tak se mi to na několik pokusů nepodaří. Pravda byla taková, že klíče tam padaly, zazvonily a dopadly. A dopadly - do otevřené krabice pracího prášku! Proto nepomohlo stálé přeskládávání obsahu, hledání v kabelce. V přeskládávaném prášku klíče nezvonily. Tak to byla má černá díra. Takový příběh nikomu nepřeju. Howgh!

Rozpačitá Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 23. prosince 2010 v 13:43 | Reagovat

Tak to si dovedu živě představit a není mi to úplně cizí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU