Pohlazení po duši

23. září 2010 v 19:47 | Kitty |  Úvahy a zkušenosti
Dobré odpoledne. Chci Vám dnes předložit návrh, jak vplout do hladiny krásného vzpomínání. No co už od staruchy můžete očekávat. Ale kdo okusí, neolituje, za to ručím...


Dnes jsem se probudila s myšlenkou na můj oblíbený pořad na Českém rozhlasu 2 Praha. Rádio je můj celodenní společník a tato stanice zvlášť. Mám je i na baterky a tak je tomu doslova. Asi mám potřebu zvlášť vlídného spočinutí při lidském slovu mého oblíbeného umělce.

V pořadu Láska za lásku živě vzpomíná Jiří Andrle na své dětství a teď už nevím přesně, kam až se provzpomíná. Bohužel už jsem pořad dost dlouho neslyšela, ale vím, že pořad dávají v neděli na ČRo2 Praha. Premiéra je 1. a 3. neděli v měsíci v l6.05, repríza pak každou 2. a 4. neděli ve 20.05. Minulé díly jsou pak uskladněné v archívu stanice. Kdo jste letitější nebo Vás baví historie života obyčejného kluka na vesnici a teď i malíře, nalaďte si tento pořad. Velké doporučování není třeba. Pokud se zaposloucháte, uznáte kvalitu živého povídání. Kdo máte internet (a ti, kdo toto čtete, tak ho máte), udělejte si uzel na kapesníku a pořad nezmeškejte. Můžete ho poslouchat online nebo v rádiu. Tak - víc už není třeba - dobrý poslech.

Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavínka Otavínka | Web | 9. ledna 2011 v 20:44 | Reagovat

Milá Kitty, díky za tip. Já teda nemám funkční rádio a většinou hledám vysílání na PC, ale taky mám ráda, některé pořady. A o malířích a výtvarných umělcích obzvláště. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU