A je vymalováno!

1. října 2010 v 13:44 | Kitty |  Život mého blogu
Kdo mě dobře zná, ten ví, že jsem s úlevou nezaložila ruce vbok a nehledím na čisté stěny. Tak jednoduché to se mnou není. Ale zase ne tak složité; pokud jste četli dnes postupně mých deset článků. Je to nasnadě a je to spravedlivé, že jednou přijde konec. Je...

S posledním článkem jsem ztratila kuráž, přestala si věřit a s odchodem pro květy slézu jsem zasekla sekeru. A teď i kdybych tu seděla do noci, už asi nic nezplodím. Sice jsem vyklopila plný košík květů na schnutí, ale nevydělala jsem na tom. To vím dávno, že čistým psaním se nikdo boháčem nestal. Ani můj guru, Rudolf Křesťan, určitě nepsal celé dny a nesršel nápady pořád. On to ovšem finančně zhodnotil, což není mou ambicí. Ovšem já jsem si to od rána zkusila, co je to mít nápady a jak je opojné, když se daří! Před chvíli jsem o tom psala a to jsem neměla dělat. Jenže co už teď?!

Mám vymalováno. A kdybych teď řadila jednotlivá písmena rádoby vtipně za sebe, nebude to mít tu šťávu jako ráno a vlastně skoro doteď. Nápady došly, je vymyto, čisto, prázdno. No co, je to lidský a není to dycky, jak se říká.

Už se ale těším, že to přijde. Zase poznám euforii, které v mém věku věru není zase tak příliš. Dokonce mi přišel komentář a to už dlouho nebylo. Takže přeju si, aby to přišlo co nejdřív. Navíc si neskromně přeju, aby moje nápady a články chyběly více lidem než mně jediné. Slibuju, až to přijde, tak to poznáte! Psavec zůstane psavcem. A nelze si přát víc, než když je psavec navíc kritický. To teď jsem a tak se loučím a bílým šátkem mávám! To není ani výraz kapitulace. Ono to přijde, nebojte se! Já to vím a moc se těším zase s vámi na shledanou a na čtenou.

Jen Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU