Mám novou čtenářku!

11. října 2010 v 10:43 | Kitty |  Život mého blogu
Dobrý krásný slunečný den. Hezký den, nááádherný den s dobrou zprávou od včerejška. Mám zase o jednu čtenářku víc!

Včerejší neděle mi přivedla do řad mých nadšených čtenářek nejmíň jednu, ale spíš i dvě nové nadšené čtenářky. Tímto je zdravím a vítám do dobrého spolku. Jsme jedničky, jak rády ztrácíme drahocenný čas četbou mých plků z vesnické farmy, dobrých rad a mých úsměvných historek. Do řad našeho elitního spolku čtenářů mého blogu se řadím i já a možná si návštěvou svých osvědčených článků zvyšuju i žebříček návštěvnosti. To zatím ve své nevinnosti netuším. Slibuju, poučím se o tom a duševně se pak připravím na možnost, že budu muset od návštěvnosti odečítat tyto své zvídavé opakované návštěvy. Je to tak, pozoruju, že se na některé své články v depresi ráda vracím a nebo je používám jako důkaz. Důkaz toho, že se staly a zahýbaly naším faremním nebo lidským bahýnkem...

Lidičky, děkuju vám všem, kdo třeba náhodou vstoupíte do světa naší lidské i zvířecí farmy. Já se těmi výpověďmi vám všem vydávám všanc s vírou, že vás náš kousek světa zaujme a pak se, nalákáni třeba i šokujícími titulky, někdy zase rádi vrátíte osvěžit se. Nabízím svoje trapasy, potíže i nezdary. Ještě raději se pochlubím vším, co se nám tu stane. Zahrnuju do toho (s laskavým dovolením) i širší okolí, pokud v těch dějích nějak figuruje. A tak jak říkám dnes a tajně si přeju, přijďte pobejt! Poseďte v klidu u kafíčka na své teploučké otáčivé houpací pohodlné židli s úsměvem na rtu a pobavte se, jak se se životem perou starucha a dědouš, nadšedesátka a babice mírně nad centem a můj nejlaskavější druh, ještě o dva roky moudřejší a aktuálně už o pár kilíček těžší Pepíno. Občas se zde objeví článek o našich živočíšcích i mrtvém inventáři, když se zrovna náhodou dostane do hlavní role mých postřehů. Ono obstát coby náplava v rušném a zažitém prostředí vesnické "farmy" je občas krušné. A pokud si můj nejnápaditější usmyslí si ze mne vystřelit, tak i zábavné. Protože ztrátka všechno znát nemůžu a to moje maskulínum má snad na takové ptákoviny patent! A já jsem někdy sama sobě zdrojem pitomostí! No co, proč to nepřiznat?

Jak tak nakukuju občas k sousedům - jiným autorům, ráda konstatuju, že se i najdou podobné čtivé články. Jenže, lásky moje autorské - nacházím vás málo! Ať kutám jak kutám, mám zisk zatím jediné spřízněné dušičky! Asi je chyba ve mně. Začala jsem se o tuto oblast života s blogem zajímat teprve nedávno a určitě neumím hledat. Spolehlivě mě odradí výkřiky týnejžrů v cizích jazycích, ty nemusím a ani nechci. Snad je tam taky krásný článek, ale zkrátka v cizí řeči a to mají smůlu. Taky si myslím, že když ke mně náhodou nahlédne nový čtenář a líbí se mu moje vývody, že nepokládá za důležité pochválit je (na to si nestýskám). Lituju toho, že se skromně nepřihlásí a nenapadne ho dát o sobě vědět! Já bych tak ráda seděla do úmoru u dobrých témat z venkova nebo ze ženského života! Jako důchodkyně před zimou si musím hledět najít pár zdrojů, které mi nahradí Valentýnky či jak se ten růžový brak jmenuje! Já ujíždím na plnokrevných příhodách ze ŽIVOTA a ne z vykonstruovaných blábolů jen pro předvádění slovní dovednosti autorů. Sebekratší ptákovina neuměle vyvedená ve slovech mě nadchne a takového autora nadšeně doporučím!

Tak teď abych už nezdržovala. Prosím a smutně koukám?! Hlaste se mi, máte-li mi co nápaditého předložit ke čtení a zasmání. I toho smutku si s vámi ráda užiju, ale zkrátka - musím o vás vědět. Dejte si mě do oblíbených a jak se vám něco povede napsat, hned začerstva mi to hleďte prásknout! Cizince nemusím, jak jsem už řekla. No tak, ať mám co číst! A pěkně zčerstva. Klidně práskněte dobrého citlivého autora, já to taky ráda dám dál!

Vaše Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU