Nemám ráda krátké články

7. října 2010 v 10:37 | Kitty |  Vykutálenosti
Nemám ráda krátké články. Jsou ovšem situace, kdy se stane něco, co někde pochytím nebo se v tom stanu aktivním doběhnutým pitomcem. To potom sedám a pár údernými slovy s užitím přímé řeči to prásknu do článku na blogu. Ale to fakt musím předtím být zlomená smíchem v křeči se zkříženýma nohama. To má pak šťávu. Jako dnes (neskromné) líčení tvorby snídaně pro mého nejhladovějšího...

Jenže u mě není nic jednoduché nebo trapně krátké. A tak se články prodlužují. Na blogu udělali průzkum o oblibě dlouhých článků. Většina je ráda nemá a tak jsem asi hned zpočátku propadla ve vyhledávanosti. Moje naděje je ale v tom, že u nás na blogu se z názvu nedá vydedukovat, jestli je článek kraťoučký a briskní nebo jen fádně dlouhý, i když má šťávu. Ten minulý s názvem "Sedí a hledí!" (míním ve své vrozené skromnosti) podle mě šťávu má. Jen nevím proč. Je-li ten popis tvorby Pepínovy snídaně tak vtipný (pak je Pepíno k politování) nebo se mýlím!

Jen tak skromně proto tiše nabádám své čtenáře. Nenechte se zmást a skoukněte článek celý! I když třeba jen tak knihovnicky. To když knihovnice tvoří anotaci k právě koupené knize, musí ji na více místech otevřít a pár odstavců přečíst, aby si udělala názor, co doporučuje. Takže otevřít můj blog, skouknout nadpis a hlavně otevřít článek k přečtení! Hned pak ale VŽDYCKY projet článek nadšeným okem. Pokud oko přestane být nadšené, pak teprve zavřít a zatratit! Pak teprve! Já své články píšu ráda. Když mě téma přestane bavit a nenapadá mě, jak to zajímavě napsat, tak to zkusmo uložím do rozepsaných a pak buď dopíšu nebo smáznu. Asi to téma nestálo za čas ani můj ani touženého čtenáře. Pokud článek čeká na dopsání z časového důvodu, může a většinou se také dostane do psané literatury.

Chtěla jsem hlubokomyslně psát o mých vtipných článcích, třebaže dlouhých. Jenže od mého životního investora zaznělo konstatování, že teda já dnes nebudu mít čas (myslí tím na něho, mu nějak pomoct)! S vykřičníkem tak velikým, že by nestačil prostor největšího článku na blogu na jen ten vykřičník! A tak tedy zavírám blog a jdu zjišťovat, co se MI dnes stane!
Dobrý den všem!

Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU