Nepřečural je!

9. října 2010 v 21:35 | Kitty |  Jak žijeme na farmě
A ještě dnes jeden příběh obyčejné soboty, vlastně možná i pátku. Tak se začtěte.

Včera večer můj nejnápaditější přítel Pepíno zmínil: jo, že mi chtěl něco říct, ale že už to není aktuální. Bylo to až už zatopil, dál to nerozváděl. Zná mě. Roztočily se mi mozkové závity a náhle jsem chtěla neodbytně zjistit, co to bylo. Začala jsem mu napovídat různé situace, ale nakonec z toho nic nebylo. Neřekl. Že prý už to není potřeba...

Dnes po vzrůšu se slepičkou si vzpomněl, co to bylo. No nevzpomněl, jen mi to vysvětlil. Prý přišel do stodoly a našel na zemi cestičku ořechových skořápek. Usoudil, že ty myši, co jsme v tom pytlíku se skořápkami nedávno načapali (byla tam i plesnivá jádra na spálení), jsou už moc drzé. A proto sehnal dvě pastičky a do obou nastražil návnadu do stodoly k inkriminovanému místu. Ráno spěchal k pastičkám, že jako zase bude kořist pro naše dravé slepice, a ono nic. Nic jako nic. Sklidil tedy pastičky a řekl si, že mi o tom řekne. Pak na to zapomněl a podstata věci mu došla až večer, kdy zatápěl v kamnech.

Našel tam totiž jeden ze dvou pytlíků se skořápkami a jak je bral na spálení, padaly z něho skořápky ven na zem. Pochopil celou věc a už vlastně nebylo co vysvětlovat. Večer vysvětlovat. Když se ale dnes udála taková bláznivá věc se slepičkou, tak to přidal k lepšímu. Nic zvláštního, že? Na naší nudné farmě!

Zdraví Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Absolutly Absolutly | Web | 2. listopadu 2012 v 13:29 | Reagovat

Tvou bolest nářek nezhojí, jen prozradí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU