Ještě jedna euthanázie?

11. listopadu 2010 v 9:16 | Kitty |  Jak žijeme na farmě
To neblahé slovo s událostí z nedávné doby mě teď napadá ve spojitosti s obyčejnějším obsahem. Sice taky tíživým, ale jinak...

Od jisté doby nemám ráda obyčejné židle a vím proč, to zde nebudu suše propírat. Proto jsem zvolila vybavení našich obytných (dokonce i neobytných) prostor koženými křesly na kolečkách s otočnými stojany. Pro nás už běžná věc. Jenže jak tak na ně koukám a užívám je, tak běžné jsou teď i zvuky a stavy, které v této době nastávají.

Kupuju je pozorně a prozíravě se ptám, jestli unesou víc jak metrák. V nedávné době jsem trvala na tom, aby v papírech přímo bylo, že unesou 120 kilo. Kdo čtete mé články víte o čem mluvím. Není to tak dlouho a na těchto křeslech se vozilo 121 kilo. Druhý z nás měl svých "štíhlých" drobně přes sto kilo. Naše kancelářská křesla už nečelí dopadům, kdy jsem do nich "padala jak závora", ale zase mají jinou nectnost. Praskají jim vnitřnosti. I křeslo z nedávné doby, prudce výhodně nakoupené, začíná hlasitět. Dřív křesla hladce klouzala, teď z nich padají drobné krytky šroubů a hlavně i kousky čehosi černého. A začínají neklouzat, vrzat a drhnout. Asi se blíží doba, kdy prostuduju záruční doby a budu reklamovat. Hlavně to nejnovější, to tu zátěž nevozilo tak dlouho a už popraskává taky.

Proboha, to mě zase čeká něco jako euthanázie? Snad to půjde ještě opravit. Už nechci hledět na křeslo jako na věc, která přestává žít! Už mám těžkých konců dost. Raději se přemůžu a rychle zamířím směrem k nápravě včas. Na čem bych seděla, když mám "psavou"?

Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moře lásky Moře lásky | Web | 11. listopadu 2010 v 11:11 | Reagovat

Moc krasnejúi je mit 120 kg nebo 32.
Eutanazie je dilem ïvota

2 Moře lásky Moře lásky | Web | 11. listopadu 2010 v 11:12 | Reagovat

Ah ten klavesnice
Moc krasnejši je mit 120 kg nebo 30.
Eutanazije je dilem života.
Pozdrav z Chorvatska

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU