Někdo mě sleduje!

12. listopadu 2010 v 13:01 | Kitty |  Život mého blogu
Píšu úvahu o tom, jak to je s ukládáním opraveného článku, pozorně ho uložím a zveřejním. Nakouknu na to, jak vypadá načisto zveřejněný a náhle po vteřině:

"Tuk!"

a je tu nový smajlík! Zase jen ten krásný smajlík, stejný, tentokrát od jiné čtenářky, podle formy podpisu. Neumím anglicky či jak, tak to nepoznám. Snad tedy od ženičky, která ještě před vteřinami četla moji poslední aktuální úvahu.

"Hu!"

Někdo mě sleduje, někdo pase po tom, co řeknu, jak uvažuju, co pustím do éteru! Čeká, co zase ze mě vypadne!

Já se ale nezlobím! Já na to podvědomě čekám! To je ta pravá šťáva blogování! Když si (snad) najdete svého čtenáře či čtenářku...

Málo slovy řečeno - velký dík! Kdybych v těch posledních minutách jen děkovala, kam bych přišla! Mám psavou a chci napsat texty všem těm nadpisům, co čekají v Rozepsaných. Tak už jen krátce - mám radost. Čtěte mé články, najdu si vás a třeba už začíná fungovat ta velká spravedlnost, že se najdou ti, co jsou slovy indiánského klasika "Jsme jedné krve, ty a já!" jedné krve. Třeba taky staří, důchodci, farmáři z úleku... Ale takoví, kteří mají co říct a nestydí se to nést na trh blogu.

Dík a taky velké poděkování za Blog.cz (i jiné)...

Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU