První vločky pro malou Kitty

16. listopadu 2010 v 23:04 | Kitty |  Úvahy a zkušenosti
Měla jsem fenku Kitty a jak vidím námět tématu týdne "První vločka", napadlo mi, jak byla jako maličká překvapená prvním sněhem...

Kdo máte psíka a možná i kočičku, tak se vám určitě vybaví, jak byli překvapení prvním sněhovým nadělením, které zažili. Je neuvěřitelně obtížné zpětně popsat, jak byli udiveni a jak se pak vrhli do toho sněhobílého nadělení. Zpočátku je to asi studilo, tak začali zvedat packy, pak si poskočili a nakonec začali skákat a válet se v té bílé hmotě, co jim vířila kolem hlavy. Plné čumáčky sněhu je nutily ke kýchání, packami si je masírovali, ale to potěšení z kutálení a dovádění ve sněhu lákalo v té chvíli úplně nejvíc. Když se přidal i páníček nebo panička, povzbuzovali je nebo se dokonce přidali, byli ti naši živočíšci na vrcholu blaha. Vousy kníračky byly hnedle plné zledovělého sněhu, umolousané packy plné našlapaného sněhu - mám před sebou fotku uválené Kitty. Šťastné Kitty.

I tento obrázek, tak šťastně vyhledaný k tomuto článku, bude na fotoobrazu, který se chystám sestavit na její památku. Kitty čeká první zima, kterou už na svá nadšená očka sama neuvidí. Tento psí "sněhuláček" ale vykoukne na oči všem, kdo se zadívají na tento obraz, sestavený z jejích nejhezčích fotek. S námi i bez nás, kdy se na fotkách na mém webu kouká jednou zleva a podruhé zprava na svou paničku. Teď smutnou osiřelou paničku. Kitty bez své Kitty.

Kitty bez Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Reader Of Mind Reader Of Mind | Web | 16. listopadu 2010 v 23:55 | Reagovat

Moc hezky napsaný :) A to jejich překvapení je nádherný, ted mě čeká to samý s naší novou fenkou -už se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU