Co teď s poháry?

13. prosince 2010 v 9:26 | Kitty |  Úvahy a zkušenosti
Vynořil se problém, co s poháry za sportovní úspěchy mého před nedávnem tragicky zemřelého synovce. Je jich kolem stovky a skorosnacha mé sestry jí je přenechala na památku. Logický počin. A teď stojíme před citlivým rozhodnutím, co s nimi.

Některé nesou jeho jméno a některé jsou jen s určením, za které místo ve které disciplíně je získal. Jednotlivé kusy si rozebereme na památku, jiné ozdobí po nějaký čas domácnost jeho mámy a tak. Možná se podaří některé rozdat jako dekorace pro ty, kdo k nim nemají žádný citový vztah. Nakonec jich pak zůstane velký počet k uschování nebo k jinému využití. To je to, proč píšu tento článek. Máte někdo radu, jak ještě využít tyto krásné předměty?

Nechci připustit prosté prodání jejich kovu do sběru. Je to ještě velmi brzo a stejně se mi příčí tak pěkné předměty nějak otrocky zneužít. Jiné využití než památky pro nás v rodině mi nenapadá. Ale třeba je a tyto hezké artefakty můžou sloužit dál. Snad si nedovedu představit pohár jako květináč, ale možná je i tato forma , kdo to ví.

Poradíte, co s nimi? Máte pěkný příklad využití? Napovězte nám, na krabici na půdě je čas vždycky. Naše úspěchy tyhle poháry nereprezentují, nemáme tedy morální právo si je někdo někde vystavit. Tak co tedy s nimi dál? Ozvěte se a napovězte nám. Všem za radu poděkujeme.

Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavínka Otavínka | Web | 14. prosince 2010 v 14:40 | Reagovat

Milá Kitty, jakému sportu se věnoval Tvůj synovec? Víš napadlo mi, zda část z toho nebylo dobrou vizitkou pro tým, za který soutěžil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU