To jsem nečekala!

20. prosince 2010 v 21:35 | Kitty |  Vykutálenosti
Dnes máme dobrý den, počítač se vzpamatoval a zatím výstraha o vypadávání funkcí našeho počítače je podmínečná. Proto si dovolím něco humoru, vzniklého ze zemité situace...

Mám doma génia, dokonce bych řekla, že to je slabé slovo. Vlastně přesně ani ne génia, jako spíš pohotového takového toho, no, víte co myslím!? Potměchuťa. Je to tak, potměchuťství mého milého přítele dnes vytrysklo jako gejzír. Gejzír je výstřik něčeho, obvykle hmoty v přetlaku, jiskří a je tak spalující pro své okolí, že si na něj musí člověk dávat pozor. Na to jsem na chvíli zapomněla a tak mě zase dostal, ten můj humorista . No tak si přestavte.

Někde jsem přišla k faktu, že něco se jmenuje "lošák". Jenže jsem přesně nepostřehla, o čem byla řeč a tak jsem se Pepína přišla zeptat.

"Pepíno, co myslíš, co je to Lošák?"

A okamžitě se ozvalo od otočeného všehoznalého mudrce vysvětlení:

"Lochotínskej šák!"

A bylo to! Šok, nádech - a pak jsem se nezadržitelně rozesmála. Dnes mám mohutný katar na hlasivkách a tak můj smích vypadal jako salva ječivých zvuků, podobných jódlování, jak mi selhávaly postižené hlasivky. Předkloněná jsem se odrovnala ale úplně dokonale. A on?

On NIC. Ale dokonale nic. Jen tak blikl, co bude a pak se postavil k topení v kuchyni, jakoby... "on nic, ono to samo!" No - připočetl si bodík do seznamu všeho, čím mě kdy doběhl. Potměchuť jeden! Nebo jedna?

Zdraví Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 21. prosince 2010 v 17:55 | Reagovat

Bravo O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU