Úsměvem ke štěstí!

27. prosince 2010 v 14:56 | Kitty |  Úvahy a zkušenosti
Dostala jsem dnes e-mail od blogerky Otavinky s doporučením, abych si pustila videjko, které mi nabídla. Jsem zvyklá využít dobré rady a tak jsem si je skoukla. Řeknu vám, něco takového bych potřebovala víckrát za den. Včera jsem napsala těžký článek a odpovědí mi bylo tohle úsměvné dílko...

Řeknu upřímně, že jsem zapochybovala, jestli právě dne po včerejším smutnění je to to pravé! Ale pak jsem uvažovala, proč ne? Proč bych si neměla zkusit, co se na frontě humoru urodilo? Máme to zapotřebí v těchto zamračených mlhavých dnech po svátcích. Někdo je promarodil, někdo projedl, někdo prochodil, málokdo z nás byl radostí bez sebe. A teď už zase do rachoty, kdo musíme. Děti doma - starostí kopec, hlídání a vymýšlení zábavy pro ošatku mlaďochů, nabitých energií...

Tohle dílko, jak jsem porozuměla, vzniklo v žánru krátkého filmu. Už dávno razím zásadu, že krátké filmy jsou tou pravou studnicí poučení. Vždyť když už nějaký zoufalec dostane nápad a nakonec se mu ho podaří natočit formou krátkého filmu, nemá ještě vůbec vyhráno. Krátký film jakoby byl méně cenný. To "méně cenný" je tam správně. Forma v tomhle případě neznamená menší umění! Dokonce bych ráda řekla, že o to větší. I v tomto případě.

Kdo se chcete pousmívat, případně usmívat, pusťte si to. Vyhledávač úkolujte "Úsměvem ke štěstí" a vypadne vám videjko. Kučeravá hlavička - je to ono. Pak si to pusťte a užijte si. Staňte se jedním z řady těch před ním, komu říká své komplimenty... Staňte se všemi, kterým je říká. Vždyť jsme jedineční, hodni pochvaly třeba jen pro to, že jsme! Dál nebudu pokračovat, zrušila bych to kouzlo! Všichni z nás, kdo máte minutu času, poseďte u počítače, tentokrát to má smysl. Rozjasníte se jako já!?

Hezký zážitek a snad už vyzdravené Otavince velký dík. Jen by mě zajímalo, kolikrát si je před tou nemocí pouštěla. Asi málokrát, když se bacilům podařilo ji oslabit a zaútočit. Náboj tohohle videa je hodně silný. A krásný a potřebný nám všem. V každé situaci!

Děkuje potěšená Kitty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 27. prosince 2010 v 17:10 | Reagovat

Video jsem si pustila, hezké! Takhle nějak bych si představovala já lidskou společnost! Pořád nechápu, proč jsou na sebe lidi tak oškliví a ubližují si. Já se usmívám ráda a pořád, pokud to tedy jde a zrovna mi není něco líto.

2 Otavínka Otavínka | Web | 27. prosince 2010 v 18:54 | Reagovat

Milá Kitty, ale já to video mám na blogu jako součást článečku či pár vět. Mne na něj přivedla vnučka. A protože mně doslova postavilo na nohy, řekla jsem si, že ho dám na blog a podělím se o radůstku. Jsem ráda, že jsem se nemýlila a že moje doporučení pomohlo. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU