Už je mám!

29. prosince 2010 v 22:55 | Kitty |  Vykutálenosti
Panebože, konečně jsem šťastná. Mám je a v tom to pořád bylo, že jsem je neměla a proto jsem byla tlustá...

Viděli jste to taky? Dostala jsem perfektní mejl a tam to bylo. Virtuálně jsem letěla jako vítr a hned jsem si je pořídila. A uvidíte to sami, milí moji čtenáři, ještě na znalosti mého blogu a čtení mých článků vyděláte. Budete taky šťastní a za to děkuji Danušce...

Představte si, že vidíte na obrázku dvě ženy a jedno krásné zrcadlo. Jedna žena s mohutnými špeky všude na těle a před ní velké oválné zrcadlo. A v tom zrcadle krásná štíhlá mladá žena s dokonalým tělem se slastně protahuje a hřeje se v obdivu všech, kteří ji vidí. No - a teď už i moje podstatná informace - takové zrcadlo je novinka z IKEI! A obě ty ženy na tom obrázku jsem taky já!

Ta otylka s nevzhlednými faldy všude v nepadnoucím prádle obřích rozměrů - to jsem byla JÁ tak před půl rokem. Ovšem pozor - ta nymfa, zobrazující se v krásném zrcadle - to jsem (skoro) taky JÁ teď! A za tím vším je jádro pudla. Je to to zrcadlo z IKEI. No nekupte to, ne?

Teď chci potěšit všechny z vás, kteří chcete uvidět MĚ jako "dvě v jedné". Adresa toho dílka je "Fwd:FW:KONEČNĚ JE TO TADY-NOVINKA Z IKEY". Nevím, jestli si to umíte najít nebo jestli jsem to dobře zapsala, ale zkuste si to najít. Nebo se mi ozvěte a já vám to pošlu mejlem. A tím poznáte, že jsem se trápila s dietou zbytečně. Už dávno jsem je mohla mít a být tak pěkná už lééééta!

Vím dobře, že v dnešní době jsou informace peníze. Mám veliký zisk, že mám to zrcadlo. Sice jen "jako", ale vidíte, co to udělalo. Všichni, kdo máme internet a přístup k této informaci o klenotu z IKEI, můžeme být rázem štíhlí a pěkní! A hlavně - hned a bez diety a cvičení. No není to bájo? Nezlíbali byste Danušku za tuto informaci? Já jo!!!!!!!!!

Zdraví pěkná Kitty

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 12:30 | Reagovat

Krásné, vidím, jak málo stačí nám, starším ženám, ke štěstí! Taky se ráda kouknu to takového krásného zrcadla!

2 otavinka otavinka | Web | 30. prosince 2010 v 17:27 | Reagovat

Milá Kitty, ano zázračné zrcadlo znám, taky se v něm zhlížím a je to báječný pocit. Ale stejně pořád přemýšlím, proč nemůžeš jíst pohanku ? Má to něco společného s nehubnutím? :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU