Jsem šiša!

16. ledna 2011 v 19:49 | Kitty |  Život mého blogu
Kolikrát si myslím, že se mi něco jenom zdá, že bych mohla přece jenom být v lecčem dost úspěšná. Pak zjistím, že se v tom začnu motat a pak jenom zírám. Černá díra...

Nedávno jsem objevila u doporučeného blogera soutěž Sovička. Pět jednoduchých otázek, na které musím hned po přečtení odpovědět. Nic nikde nehledat, odpovídat jen to, co znám. Přišla jsem tam, dostala se hned napoprvé na soviččiny otázky. Pak jsem hledala, kam napsat odpovědi. Hned napoprvé jsem našla, kam co napsat, odpověděla a čekala na rozluštění. Taky jsem objevila svoje jméno i s body. A dost!

Napodruhé jsem asi nestihla termín v 15 hodin, kdy se otázky objevují. Pak jsem zase zapomněla, potom nějak vynechala a když jsem pak zasedla a dostala se tam, najednou jsem uviděla formulář - jméno, přihlásit, adresa, web. To mě šokovalo, protože jsem se domnívala, že jsem dávala nějaké heslo. A já si vůbec nebyla vědomá, že bych to někdy takto dělala.

Ten den jsem tedy ustoupila před technikou. A postěžovala si známé blogerce, co se mi stalo a požadala ji, aby mě u něho omluvila. Dostala jsem hned radu s divením, že jim to tak nedělá, poslala link i s vysvětlením. No, je to tak, už párkrát jsem "chyběla", mám tam prázdné chlívečky. Včera jsem se už loučila se soutěží, že mě to nemá rádo. Dokonce jsem i v blogu se Sovičkou viděla komentář, že jsem to asi vzdala, že se mi soutěž nelíbí. Proto dnes píšu jakési vysvětlení - z více hledisek.

Černou díru už jsem prohlídla. Napoprvé jsem prý měla štěstí začátečníka. A potom, když už jsem byla schopná se zúčastnit, jsem naletěla na chytáky. Dobře mi tak, patří mi to. S tím formulářem - předtím jsem brouzdala na jiných serverech, pak se odhlásila a najela zrovna na Sovičku. Toho formuláře jsem se lekla a nepochopila. Teď už ale vím jak na to! A stejně - dnes jsem zase odpovídala až když píšu tento článek. Prostě - účastnit se budu s chutí, ovšem jak kdy a "kdy si vzpomenu!" Opravdu mě zajímá, jestli někdy posedím u blogu v době, kdy tam přistanou otázky. Virtuálně ve společnosti nás soutěžících. Několik napjatých "soutěžníků a soutěžnic", co nám zase náš trapič uchystá. Je to pěkné trápení. To poznáváme, co zůstalo v našich hlavičkách, co jsme schopni odpovědět bez berliček knih a internetu. Koukám, že docela to jde. Taky jsem hrdá na to, že mi byla dána důvěra, že nebudu podvádět. Že tam přijde to, co mám v hlavě. A nejen já. No vidíte, jak nás ten šikula doběhl. Soutěž tím získala jiskru - nejsme dokonalí!

Doufám, že už u Milánka klíčí nějaký bohulibý záměr zase nás bavit a vzdělávat. Díky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Otavínka Otavínka | Web | 16. ledna 2011 v 22:56 | Reagovat

Dobrý večer Kitty. Hele, kde jsi prišla na to, že odpovědi zveřejněné se len tak mihnou právě v 15 hodin. Ty jsou tam už pak pořád, po skončení soutěžního dne, aby sis to mohla kontrolovat, protože stejně už do toho nemůžeš zasahovat. Hele taky jsem s tím Haškem naletěla, ale přitom existuje kniha od něj, která se jmenuje " Dobrý voják Švejk a jiné povídky". Měla jsem ji v ruce. A nemysli si, žes jsi jediná, která zapomíná. Mám na PC papírek s nápisem Milánek soutěž 15.00 !!! Například hned první den jsem si neuvědomila, že už se soutěží. Pa,pa :-)

2 Milan Milan | E-mail | Web | 17. ledna 2011 v 10:42 | Reagovat

Milá Maruško! Jsem moc rád, že jsi se do Vědomostní soutěže také zapojila a že naše parta má další soutěžící! Ovšem vůbec nechápu, jak po tobě může komentář chtít heslo, tohle se opravdu nikomu nestává. Nikde také není psáno, že musíš odpovídat hned po zveřejnění otázek, všichni na to máte přibližně 23 hodin a 55 minut, pak už musím tabulku z technických důvodů uzavřít. Někdy se vás snaží moudrá sovička Rozárka napálit různými chytáky, ale to přece k soutěži patří! Těší mě, že tě soutěž baví, přeji ti hodně získaných bodů a samozřejmě samé nádherné lednové dny! Měj se moc krásně! Milan z Bakova

3 jezura jezura | E-mail | Web | 17. ledna 2011 v 13:02 | Reagovat

Maruško, tak jsem na Tebe teď myslela. Řekla jsem si, že se také podívám, jak těžká je ta vědomostní soutěž p. Milana, ale nic. Server stávkoval. Ani náhodou to nešlo, tak to zkusím později, tedy jestli nezapomenu! A že Ti to vždycky nešlo? Nevadí! Teď už to půjde a věz, že chybami se člověk učí! Hezký den! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU