Osm!

15. ledna 2011 v 14:11 | Kitty |  Vykutálenosti
Teď před začátkem jara máme v králíkárně o osmi kotcích tři mladé nadějné samičky a jednu starší, z nich jsou tři už "těhule". Dole pak tři vévedky na zabití a samce Patrika...

Před chviličkou jsem si pouštěla bláznivá videa. Napřed jsem je skoukla sama a nakonec jsem do toho zatáhla "vždyvážného" Pepína. Strašně nechtěl, rvala jsem jeho křeslo, aby se při reklamách v televizi koukl, že to prostě musí vidět. Jedno "když se ženy nudí" bylo fakt nádherné a tak se mi to nakonec podařilo. Skoukl pod tlakem dvě a zase nasadil strašně zaneprázdněnou tvář. Seděl tam jak hříbek, kterého hlodá červ a on tím trpí! Nahrbený jako rozdrážděný býk, prostě demonstroval, jak ho to otravuje, jak to ignoruje...

Šla jsem si natočit vodičku na kafíčko, natočila jí pro oba a dávám to na sporák. Už jsem šahala pro zažigálku, když mě napadlo zeptat se ho, kolik máme ještě králíků na zabití. Jen tak, víceméně konverzačně. A od něho jsem zaslechla:

"Osm!"

Když jsem si mžikem uvědomila, co to kecá, ještě skoro rozjuchaná jsem vypukla v hurónský smích. Chechtot, řehot!!! No toto!? Přece - taky čtyři chovné a Patrik?

Tak to vidíte. Někdy něco jen tak utrousí, takovou ptákovinu, a už to zase jede! Mrkla jsem na něj a v tom okamžiku vidím, že zase má na obličejíku tu masku potutelnýho smíchu. Ale on se nesměje, to jenom mě to odrovná!

Zase se mu to podařilo. On nic, to já! A co vlastně řekl tak směšnýho?

Kitty

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | E-mail | Web | 15. ledna 2011 v 14:26 | Reagovat

Jo, odrovnat, tak to se umím také dokonale a kvůli "blbině". Dnes jsem tu měla na oběd dceru s dětmi a když jsme pak seděli u kafíčka a vedli krásnou debatu o všem možném, tak při jednom takovém mém odbourání mi vnučka řekla, že tu budu do 150 let! Jo, kdyby smích opravdu prodlužoval život, to by bylo hej!

2 Otavínka Otavínka | Web | 15. ledna 2011 v 20:59 | Reagovat

Milá Kitty, vidím, že se tady scházíme téměř pravidelně. Zítra jedem k našim a tak doufám, že se potěšíme s těmi nejmladšími.Děcka rády vypráví vtipy a to většinou kameňáky a dědeček jim kontruje.
Přeji příjemnou neděli. :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU