"Psavá"

27. února 2011 v 17:59 | Kitty |  Život mého blogu
Život blogařky je samostanou kapitolou života. Důležitou kapitolou. Kdyby nepsala články, měla by klid, ale je to tak silné a neodbytné jako nutkavé močení starých lidí nebo průjem. Nechcete, ale musíte!
Když mě chytne psavá, tak večer neusnu nebo se ráno brzo vzbudím - a to tak ráda spím! Při "psavé" nejím - a to jsem tak ráda jedla! V půl čtvrté ráno se nakonec vylámu z postele a píšu (je to vůbec zdravé v našem mrazu v pokoji vyletět z teplíčka a sedět u počítače)?

Znáte to - máte problém, stane se tragédie. Člověk blogařský má snahu dostat na blog každý problém, apoň já to tak mám. Vymluvit se z problému, smutku, svěřit se, odpustit sobě nebo někomu, žádat o radu.
Když nastane problém a svěřím se, dostávám radu: Neumíš? Aspoň to zkus! Zkouším, vztekám se až nevidím očividné. Tehdy zasahuje můj nejpozornější - sedí mi za zády a VIDÍ, napoví, povzbudí, přikáže hromovým hlasem a já konám, přestávám zmatkovat. Pak se to podaří. Díky mému chápavému nej... I malý úspěch je jako morální masáž - uvolní, povzbudí.
Kitty
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 otavinka otavinka | Web | 28. února 2011 v 0:21 | Reagovat

Dobrou noc Kitty,
taky když mám psavou, tak pro mne neexistuje nic jiného než blog. Ani TV. Dneska jsem výjimečně koukala na dokumenty o stoletém Vávrovi. Pěkně udělané.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU