Rubriky !?

27. února 2011 v 17:49 | Kitty |  Život mého blogu
Viděla jsem je nejprve u cizích. Jak to dělají? Jsou pěkné, praktické, čtenáře pěkně navedou na to, co ho zajímá.
Neprve to byl sen - teď už jednoduchý úkon. Chtělo to od adminů statečně problém neřešit diskusemi s blogery, kteří se mnohdy nových věcí bojí a nechtějí je. Najednou tu byly. A zase je tu problém...
Rubriky si můžeme pojmenovat sami. Mohou být spíš všeobecné nebo konkrétnější až detailní. Teď jsem prošla úvahou i praxí. Zdálo se mi praktické vést spíš ke konkrétnostem, ale vidím, že by se rubriková rubrika zase zaplnila mnoha tématy. Teď se vracím ke zevšeobecňování okruhů - aby nebyl nepřehled.
Já mám svůj systém článků-anotací, kde mám napsané všechny články z určitého období s anotací, o čem který je. Docela se mi osvědčil, kdo chcete o něčem číst a vidíte hodně článků, neměli byste přehled, o čem jsou. Aspoň neztrácíte čas. Jsou to vlastně přechůdci dnešních rubrik.
Ještě zvažuju - nějaké přidat? Nebo to tak nechat? Zatím vím, že jsem možnost samostatného nastavení a pojmenování mých rubrik nadšeně přivítala. Opět a ráda chválím. Díky, adminové.
P. S.: Ještě kdybych uměla spolehlivě nastavit mezery mezi jednotlivými odstavci textu. Je to moc složité?
Kitty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 otavinka otavinka | Web | 28. února 2011 v 0:25 | Reagovat

Milá Kitty,
víš rubriky a anotace - pro nás obě více méně profesionální deformace z knihovnictví. Ale nyní jsem šokována. Komentář k článku " Hrdinství..." se ztratil. Nevím, jak je to možné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU