Zvládnu to?

9. února 2011 v 20:10 | Kitty |  Život mého blogu
Zítra pro mě bude Den D. Budu se pokoušet provést změnu kabátku mého blogu. Dostalo se mi technické podpory, uvidíme...

Stýskala jsem si, že mi nikdo neporadí s kosmetickými změnami mého blogu. Přiznám se, že dost nerada chodím na jiné blogy, protože závidím jejich uměleckému vytvoření. Teď tedy se má dostat technické podpory i mému blogu. Budu bojovat s neznámými výrazy a technikami. To opravdu nemám ráda. Nejraději bych byla, kdyby úpravy přišly samy, bez mého přičinění. Jasně, ženská, stará ženská, nevědomá ženská - kombinace neumětelství.

V koutku mé osobnosti se odmítám smířit s neumětelstvím. Chápu - měla bych pro zvládnutí technik oněch změn nastudovat hodně literatury a nenechat vše na poradcích. Stejně už vím, že rady poradců mě mnohdy rozžhaví doběla, protože nechápu, o co zrovna jde a jak udělat to, co bych měla zvládnout, aby to dopadlo.

Zítra tedy začnu sumírovat obsah rad a postupně snad poznáte plody našeho společného úsilí. Safra, zvládla jsem nastavení blogu bez znalostí od začátku, i krize, zvládla jsem říct si o pomoc. Ale nedávno jsem si už umínila, že to stačí, že budu jen psát. Pomalu jsem se uklidňovala, rozhodnutá to tak nechat.

No a dnes? Konečně začne fungovat počítač a už začaly docházet mejly, radící jiné blogerce s Návštěvní knihou. Skočila jsem po tom a už se to rozjelo. Už zde mám tři vážné mejly, jak a co s tím.

No tak zítra! Odmítám si připustit, že to nepůjde. Ráda bych poznala, jak se to dělá. A tak mi do zítřejšího boje držte palce. Děkuji.

Kitty

P. S.: Po těžkém boji jsem úspěšná. Tedy - společným úsilím - mám nějaké blogové vychytávky. A pořád se ještě bojuje. Pořád se něco děje a to je dobře. Jsem napjatá při každém vstupu na blog - co na mě zase kde jukne?

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 otavinka otavinka | Web | 9. února 2011 v 23:58 | Reagovat

Milá Kitty, budu na Tebe zítra vzpomínat a jsem ráda, že ses k tomu rozhodla. Já předpokládám, že Ty to zvládněš lépe než já a rychleji. Já z toho všeho ,co do mne nalejvaly jiné blogerky si pamatuji jen něco. Ony to asi nemohly pochopit, proč tomu nerozumím, ale holt už mi ta mozkovna neposlouchá. Měj se pěkně a pořádně se na to vyspi. :-)  :-)  :-)

2 danatoma danatoma | E-mail | Web | 10. února 2011 v 13:40 | Reagovat

[1]:Moje milá, hezky jsi to napsala. Víš, ono nejde o to, pamatovat si všechno, ale o to, že si musíš pamatovat jenom to, kde jsi našla podporu. :-) Páček a už se těším, jak bude tenhle blogísek vyšperkovaný - juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU