Chci adoptovat babičku Maňasovou!

19. března 2011 v 17:52 | Kitty |  Vykutálenosti
Chci si adoptovat babičku Maňasovou...

Přečetla jsem si článek o neslavném konci jednoho agresivního kohouta. Nadšená jsem po pár článcích skončila úplně okouzlená u pletených slepiček dokonce na ratanových hnízdečkách. Před Velikonoci - zrovna včas, abych se do něčeho takového taky pustila. Bohužel - tohle hejnko mě přimělo bádat, jak na to. Asi skončím po půlnoci, protože takových "šikulek" i podle komentářů pod článkem je víc. Letos si dávám závazek, že něco podobného ukutím. Jsem sice spíš na vyšívání a drátkování, ale nechám si poradit a půjdu do toho. Vždyť takových slepiček jsem v době velikonoc vidívala za svého mládí.

Nebo - nemohla bych si babičku Maňasovou raději adoptovat? Jsem důchodkyně, "mám málo času". Háčkovat i plést jsem se naučila kdysi v mládí, nikdy jsem to moc nedělala. Tahle krása mě ale uchvátila. Kdo mne znáte víte, že jsem spíše mistr na to, že "bych to udělala". Ale občas se zaseknu a něco ze mne vypadne. Pár ručních prací už mezi přízní koluje, ale opravdu jen pár. Kdybych si adoptovala babičku Maňasovou, dělaly bychom spolu, ona by určitě ráda poradila a slepičky na velikonoce bych měla určitě.

Babičko Maňasová, nechtěla byste mi vést ruku? To by se to tvořilo! Nakonec by z toho něco bylo. Avšak - teď jsem zde dala veřejný závazek, proto bude mým garantem a dozorem a arbitrem Mařenka. Požádám ji, aby mě donutila k tvoření slepiček na Velikonoce. Na letošní Velikonoce 2011, protože mám sklon odkládat. Tohle tedy nebudu ani moct odložit, když dávám slib nejen vám všem, ale i sobě a Mařence.

Do velikonoc je dost času. Do té doby se třeba zmůžu i na digifoťák a fotky mých výtvorů uvidíte i vy. Za černou fotku bez výtvorů bych se musela hanbou propadnout. Snad mě babi povede svými radami v nejistotách kolem tvorby slepičí dekorace. Jinak - ať se propadnu do Západního Německa...
Kitty


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 babi Maňasová babi Maňasová | Web | 20. března 2011 v 16:36 | Reagovat

To je hezké a milé :-)Babička adoptuje babičku :-) Ale vážně, kdybys potřebovala radu, napiš. A přeju hodně zdaru při tvorbě slepiček i dalších rukodělných výrobků. Uvidíš, že to zvládneš. Taky se už těším, že si koupíš digifoťák a svoje dílka nám ukážeš.

2 jezura jezura | Web | 20. března 2011 v 17:16 | Reagovat

Taky obdivuji šikovné ruce babi Maňasové, ale velikonoční slepičku, tu zvládneš! Já už jich nadělala rozdala a není to zas až tak složité! Tedy aspoň ty moje! Taky se těším na fotku! :-)

3 Kitty Kitty | E-mail | Web | 9. dubna 2011 v 23:11 | Reagovat

[1]:Slepička bude, aspoň jedna. Ale tak nejdřív za tři dny. Zatím pletu nohama únavou, už svítíme, ale pořád něco hledám. Chci to nastěhovat zpět do úterka, abych zase trošku žila. Do té doby... Jdu odpočívat, zítra bude pracovní neděle. Krásný víkend. Kitty. :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU