Podávám inzerát

1. března 2011 v 18:24 | Kitty |  Jak žijeme na farmě
Vidíte dobře - tímto podávám inzerát...

"Hledám dobrou pásku na upevnění koberců."

Řeknete si maličkost, ta má starosti! Není tomu tak a ráda vysvětlím. Mám u letiště předložky na stoupnutí, když vstávám. Navíc je kolem lůžka málo místa, s letištěm stavebníci minulých let nepočítali. Musím se nasouvat pod poličkami na knížky, nahnutá nad letištěm. Pak se není co divit, že si stýskám na ujíždějící předložky. V mých letech náhlé uklouznutí na ujíždějící textilii může napáchat škody nedozírné. Vyhozená plotýnka nebo nenadálý pád na vyměněné koleno je vážná komplikace. Hledám proto spolehlivou pásku na koberce.

Jaksi se v hledání dobrého tovaru nechytám. Za života naší už staré vratké fenky Kittynky jsem položila koberec do míst, kam seskakovala z vyvýšeného pelíšku. Bylo tudíž důležité, aby koberec neujel. Sama jsem taky nebyla nadšená fičbou na volném koberci. Našla a objednala jsem tovar z katalogu. Přišel, zkusila jsem a s protestem proti špatné funkci jsem ho dvakrát poslala zpět. Byli chápaví, děngy vraceli, ovšem já dodnes pořádnou pásku nemám. Teď mám, ale nalepenou ji mám tak, že lepivá část je zčásti na podlaze a zčásti shora na předložce. Zkoušela jsem odlepit lepivou část, je ale tak slabounká, že mi zůstávala na prstech. Tam lepila jako smůla, z prstů odlepit nešla. Měla by se nalepit jednou lepivou plochou na podlahu a na druhou lepivou plochu bych podle mě měla přitisknout koberec. To možné nebylo, proto se předložky stkví zářivě žlutou ochrannou umělou hmotou nahoře. Tak si dobře upevněný koberec nepředstavuju!

Jak říkám, hledám...

Kitty


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 7. března 2011 v 14:20 | Reagovat

Milá Kitty a strhla jsi tu pásku z toho, na čem je nalepená? Já si koupila pásku přímo v prodejně na koberce, odkud nám přijeli položit a přilepit koberec, který stále drží. Tak jsem si koupila pásku, v kuchyni na linu mám běhoun, který jsem přilepila a drží už rok! Jen jsem musela udělat malou opravu. Nechce to lepit tam kousky, ale pořádný kus cca půl metru, aby to drželo a podle délky koberce event. na více místech. A to, že jde špatně sundat, to je pravda, ale jde. To už jsem si také vyzkoušela. Tak přeji, ať se dílo podaří! [:tired:]

2 Piero Piero | E-mail | Web | 24. října 2011 v 20:09 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU