Pořád se něco děje

28. března 2011 v 19:39 | Kitty |  Jak žijeme na farmě
Poslední dobou se dějou věci...

Včera jsem vzpomínala, jak se mi nedařilo odeslat sčítací formuláře. Dnes můžu konstatovat, že je na několik pokusů hotovo. I proto, že neustále vypadávala elektrika a s ní počítač. Ztratila jsem trpělivost a přesvědčila svého majitele nemovitosti, aby volal poruchovou službu, ať skouknou, kde je chyba. Nebylo možné nic dělat, každou chvíli to vypínalo. Přijel technik E.ON a musím chválit. Pásl se tady na tom víc jak hodinu, čistil, zkoušel na sloupě, pak hlavní vypínač. U toho byl kryt celý opálený, vyčistil, zaizoloval cosi, prý "celá elektrika je na nic, chce to celý rekonstruovat"! Tak se nám potvrdilo, že když jsme to domluvili na PŘÍŠTÍ TÝDEN, měli jsme v nose. Ještě se stihne menší DPH a vůbec - konečně to bude v cajku, jak má být. Ono tady na dědině - dokud to nekrachne, tak je to "dobrý". S tím nesouhlasím, hlavně když se pořád dějou takové nepříjemnosti. Ještě bychom se jednou divili, že vyhoříme (proboha, abych to nezakřikla, ten týden by to mělo ještě vydržet)!?

Ono to dobrý není pořád, slyším v reproduktoru pořád to lupání, ale držím si palce, snad to vydrží. Chtěla jsem se podělit o svou úlevu. Jednak že nejsem takové dřevo, abych nezvládla techniku při posílání "sčítání", je možné se s tím poprat. Navíc když se tam objevil banner "sčítání", na který když se klikne, tak už je to i pro laiky snadný. Když jsem zajistila, že zrovna jde elektrika. A za druhé - konečně se můj nejváhavější přímo u odborníka přesvědčil, že "je čas, Pepíno"! Ještě týden vydržet, pak týden rozbabušený barák, ale nakonec stav bezpečí a zajištěnosti. Moderní elektriku budou vesničané ještě závidět! Já budu moct klidně blogovat, Pepíno klidně koukat na neohrožovanou novou LG telku a snad pak už bude všechno splavně fungovat. Jako klaďasové, co mají všechno podle foršriftu!

Už víte všechno, co se u nás dělo a bude dít. Prosím, držte nám palečky, ať se záměry zdaří jak mají. Klidně se pak pochlubím, jak bylo všechno snadné a jak málo ten špás stál. Zase nějaký pokrok na dědině. Aby byl!

Kitty
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 29. března 2011 v 13:43 | Reagovat

Držím všechny čtyři a budu na tebe myslet! Tak ať se dílo podaří! :-)

2 Otavínka Otavínka | Web | 29. března 2011 v 16:09 | Reagovat

Milá Kitty, držím všechny palečky, ať to vydrží. My bydlíme v paneláku, ale 31 let nám nefunguje v jednom pokoji elektrika, takže mám PC napojen na silnou zásuvku přes prodlužovák v koupelně. Už u nás bylo asu 10 elektrikářů, vždycky se jen koukli a řekli: "ne paninko, do toho já nejdu, tam jsou divný dráty".Majitel to opravovat nechce a když něco na chodbě kouří, přijede někdo z rychlé pomoci, pošťourá se v tom a není to nikdy O.K. Pokud se vám to podaří, tak to bude úspěch. :-D  :-D  :-D

3 Iva Iva | Web | 29. března 2011 v 17:06 | Reagovat

Na mě se můžeš spolehnout, palce budu držet. :-D

4 Bohunka Bohunka | 29. března 2011 v 18:00 | Reagovat

Drží palce ,ať vše dobře dopadne,pak to bude prima,eletrika je důležitá.Až eletrikář odejde a uklidí se,budeš ráda,že je vše v pořádku a máš to za sebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU