Škody

12. dubna 2011 v 21:56 | Kitty |  Dynastie křečků
Nebojte se, že by vám něco prokousali jen tak...

Stane-li se, že při jejich toulkách zapomenete svůj nejlépe vytahaný obleček v jejich dosahu, užijí nohavic jako pružného komína. Končí-li ten komín náhodou přeloženým textilem, v klidu tam vyrobí úhledný otvor, v němž najdete svého uprchlého chovanečka. Očka usmívavá, čistí si fousky a čeká na dobrého pána. Doufá, že ho za iniciativní úsilí odmění. Páníček ho odloví, obleček uklidí z dosahu ženiných očí a krátce nato hlasitě bádá. Jak mohla vzniknout díra, vždyť si všechno tak pečlivě uklízí dost vysoko, aby křečci nemohli... Ještě že to nebylo nic drahého. Je pak vlastně šťastný a napříště raději myslí dopředu.

Zmiňované televizní kabely taky křečci nezničí úplně. Můžete je po částech využít, případně neúhledně okousanou izolaci úhledně obalit izolační páskou a užít ji na věšení čehokoli. Zakupte nové koaxiály a následně po položení zavěste výše a promyšleněji. Protože by je pak mohli zase okousat při cestě nahoru - viz kapitolka o šplhání. O tom, že elektrickými kabely nesmíte ohrozit jejich zdraví, se raději nezmiňuji.

Traduje se, že prokoušou třeba fotel. To je pustá lež a nikdy se nám nic takového nestalo. Ovšem kdyby se dostali dovnitř vinou vaší nepozornosti, tak se jejich hlavička samozřejmě v některém, z nutnosti proraženém, otvoru objeví a to spolehlivě. Křeček se dlouho v uzavřeném prostoru dobrovolně nezdrží, to si pište!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU