Od června 2011 už pátá anotace mých článků

30. května 2011 v 9:17 | Kitty |  Anotace mých článků
Vítám na svém blogu nové čtenáře. Hlavně pro ně, ale i pro ostatní připravuji další anotaci mých článků...

Anotace jsem zavedla jako vodítko pro návštěvníky. Nadpis článku někdy neřekne moc o obsahu. Proto píšu zvláštní články s přehledem nadpisů i s nastíněním námětu článku. To ještě tehdy nebyly rubriky, možná udělám rubriku s názvem Anotace článků a budete moci hledat snadněji. Dnes už jsou čtyři a pátou zavedu v červnu. Zde uvádím přehled, kde můžete jednotlivé anotační články hledat.

První anotace mých článků - 8. listopadu 2010
Druhá anotace - 17. listopadu 2010
Třetí anotace - 9. ledna 2011
Čtvrtá anotace - 5. března 2011

Účelem je udělat přehled článků na jednom místě. Pak už můžete vybírat podle názvů i nástinu obsahu, o čem se v něm píše. I pro samu samotnou jsem pocítila potřebu mít takový rychlý přehled, abych mohla někdy rychle vyhledat článek, na který v textu navazuji nebo který hodlám doplnit o aktuální informace, jak vše dopadlo.

Zatím jsem nekápla na to, jak takovou nápomoc dělají ostatní blogeři. Budu se ptát, možná že je lepší forma a pak bych ji taky využila. Vlastně - máte-li osvědčenou formu přehledu článků na svém blogu, prosím, práskněte mi ji. Chci, aby "obzvlášť vypečené" články nezapadly do prachu minulosti navždy. Času nemáme nikdo nazbyt a my starší obzvlášť. Dobré vodítko je účelné. Tak to cítím já.

Dnes je námětem článku technikálie, nic napínavého ani k popukání. Ale i takové články mám ve svém rejstříku, proto je chci nabídnout. Humoru a poučení taky není nikdy dost.

A dost s ponaučeními. Kdo chcete využijte. Kdo můžete a máte vychytávku, poraďte. Ostatních se zkusím cíleně ptát. Pro dobro mého blogu. Za shovívavost při posuzování účelu tohoto článku děkuji. Dobrou zábavu a třeba i trošku poučení o životě a ze života.

Kitty

P. S.: Přece jen jsem už teď přidala rubriku pro snazší hledání. Dobré počteníčko.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jezura jezura | Web | 30. května 2011 v 15:24 | Reagovat

To je ono! Dobré počteníčko - tam určitě jukne i ten, který nechodí na návštěvy pravidelně! No vidíš, a pak že potřebuješ poradit! Kdepak, poradila jsi ty! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU