Kustovnice a biostrava

2. července 2011 v 23:36 | Kitty |  Vykutálenosti
Den se pomalu chýlí k čtyřiadvacáté hodině a já se uslzená chystám jít spát. Už fakt nemůžu...

Nelekejte se, nic se nestalo. Jen jsem objevila, že přibyl jeden komentář k loňskému listopadovému článku "Kustovnice, slzovka obecná, tofu". Už fakt nevím, o čem to bylo a tak zkusmo kliknu na název. Schválně, zkuste si to taky a ručím vám za to, že budete po přečtení taky uslzení. Ale smíchem, s poťouchlým pousmáním.

Jak jsou ti chlapi neflexibilní! V tehdejším článku popisuju, jak jsem se poučila o stravě podle typů a jak na to zareagoval můj nejmlsnější. No schválně, objevte znovu zdroj zdravé výživy podle čínských výživářů. Nedávno jsem hledala recepty na vegetariánskou stravu a tu máš čerte kropáč - takový poklad ve vlastních článcích.

Jo, není jednoduché mít v jedné osobě dva různé typy. To je potom problém oba zdravě nasytit a neudělat chybu! Ještě že tu zkušenou čínskou výživářku máme.

Kitty
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 otavinka otavinka | Web | 3. července 2011 v 20:39 | Reagovat

Milá Kitty, abych byla v obraze, tak jsem si vyhledala Tvůj článek z loňského listopadu. Víš někdy mi články v Meduňce připadají legrační a nejen články. Jedna čtenářka spolupracovnice tothoto časopisu je taky přes zdravou výživu, ale moc vařit neumí a šetří tak, že si sní za den 2 rohlíky.Nyní onemocněla a že půjde na operaci páteře. Ona, která každému vše rozmlouvá a doporučuje alternativní léčení nechce o léčitelích ani slyšet. Prapodivné.

2 Kitty Kitty | E-mail | Web | 3. července 2011 v 21:00 | Reagovat

[1]:No vidíš. Proto taky jako bylinkářka nikomu neradím, co by měl jíst. Ale ráda poradím vyloženě vypečené blogy a případně i konkrétní články v nich. Ty bývají vysoce prospěšné pro zdraví, hlavně to duševní. Newold - prozkoumám pár článků a ptákovinama a ráda jdu spát, protože padnu vyčerpáním smíchem do těch nejsladších sníků... No, někdy do obecnéo povědomí propašuju i své perly, ale ty už musí být prověřené časem.;-) Kde jsou ty časy, kdy jsem denně perlila i čtyři "vykutálenosti" za sebou. Život se mnou zametl a ta šťastná období jsou čím dál vzácnější. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU