A dost!

17. listopadu 2011 v 23:47 | Kitty |  Život mého blogu
Mám různá období s mým blogem. Lepší, horší. Teď mi to zrovna moc neperlí, ale bylo líp...I dostala jsem nápad, že bych přivedla mé čtenáře k pár vydařeným článkům. Píšu od srpna loňského roku a sama se neskromně domnívám, že v počátcích se mi dařilo líp a vtipněji.

Včera mi to nepřipadlo tak složité. Dnes večer jsem se dala do kutačky v prvních článcích. S jednoznačným záměrem vybrat ty největší šlupky. Vzala jsem si linkovaný sešit a začala. Pěkně od začátku - podle paměti. Jenže ta je děravá a tak došlo na klikání na tituly, o čem který článek je. Mám to v anotacích (přehledech článků s daty a stručným obsahem), ale přece si vzpomenu, ne?Mrkající

Nevzpomněla a klikala jsem. Na stránce je 25 řádků a už mám vypsanou skoro druhou stránku perel. Nechápavě kulím bulvy - to asi nepude, je toho moc. Za pět měsíců? Kolik jich bude do dnešního dne? A co vlastně vybrat? Jak to třídit?

Jsou tam vychytávky ze života na farmě. Další, počtem větší, jsou ptákoviny mého hospodáře, kterými mě permanentně dobíhal. Ještě vyšší počet jsou ty, které hovoří o mém zápase při hubnutí; toto téma vlastně stále prosvítá z dalších článků. Vybrala jsem i ty nejsmutnější, které jsem těžce psala po ztrátách v naší rodině. Teď sedím nad čtyřiceti vybranými, je půl dvanácté v noci a vzdala jsem to. Tak to nepůjde!Křičící

Záměru se nevzdávám. Přece jen budu vážit. Dám tam nabídku nejlepšího z nejlepšího za těch probádaných pět měsíců. Ale ne najednou, bez ladu a skladu. Už vím. Rozdělím to podle témat tak, jak jsem je vyjmenovala. Dám tam (jako v anotacích) datum a název článku. V původních anotacích (mám na to i rubriku) si můžete najít, o čem to je.

Podle záznamu jsem se v lednu 2011 hlásila o členství v Autorském klubu. V říjnu tohoto roku jsem po svém dotazu na stav přihlášky dostala mejlem lakonickou větu, že jsem byla vyřazena. Asi pro nezajímavost témat. Nebo i proto, že jsem tam ještě neměla obrázky? Dobře, beru to. Nakonec i z vybraných článků si můžete udělat obrázek o správnosti rozhodnutí adminů. Ale aby nebylo pochyb - výcuc pro tuto nabídku není vůbec myšlený jako podbízení adminům. Nevyhovuju, tak nevyhovuju.

Jak jen to časově půjde (tedy zítra ráno po deváté hodině) se do toho dám. I sama mám radost, že jsem se mohla vrátit o rok zpět k zaznamenanému. A počíst si - vždyť jsem už hodně článků zapomněla.

Dnes jsem si našla nového blogera - Petra Kukala. Jak jsem se dala do čtení jeho nejstarších článků, připomněla jsem si záměr s mými nejlepšími články. On je fakt dobrý. I mně se leccos podařilo zachytit a vypsat. Proč to znovu nepřipomenout, ne?

Kitty

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jezurka Jezurka | Web | 18. listopadu 2011 v 17:52 | Reagovat

Bravo! Výborný nápad! Taky jsem u párkrát koukla na blog P.Kukala, on opravdu umí! Taky tam míním chodit častěji! :-)

2 otavinka otavinka | Web | 18. listopadu 2011 v 22:33 | Reagovat

Ruženka se stačí zmínit a holky jedou do Brandejsa. Milá Kitty, AK není o obrázcích. Ty musí být vlastní a ne přebírané z internetu (tedy jak jsem to pochopila, já).Určitě to byl nějaký omyl, to Tvoje nepřijetí. Hezký víkend a těším se, co vymyslíš. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU A BRZY NA SHLEDANOU